Odnowa Biologiczna

Aromatyczny masaż całego ciała z peelingiem

Peeling całego ciała to delikatne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, stosowany w celu przyśpieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten polega na dokładnym masażu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.

W połączeniu z masażem pobudza mikrokrążenie, co przyspiesza procesy przemiany materii (m.in. spalanie tłuszczów, wydalanie toksyn).

Aromatyczny masaż całego ciała

Masaż całego ciała pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem oddziałuje na układ nerwowy – pomaga zmniejszyć stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.
Celem masażu jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo – nerwowego oraz psychicznego. Ma działanie silnie odprężające i rozluźniające na cały organizm. Wskazany w zespołach bólowych kręgosłupa i kończyn dolnych, stanach przewlekłego zmęczenia oraz stresu.

Masaż ręczny częściowy

Masaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu do masażu. To najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający.

Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni,przyspiesza przemianę materii.

Masaż z użyciem gorących kamieni

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie tradycyjne techniki masażu relaksacyjnego z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Kamienie podgrzane do odpowiedniej temperatury dobrze utrzymują ciepło i łatwo oddają ją ciału. Terapeutyczne działanie masażu jest związane z różnicą temperatur między ciałem a kamieniami.

Masaż gorącymi kamieniami daje głęboki relaks i uwalnia od stresu nagromadzonego w ciele. Ma on na celu wywołanie harmonii i wyciszenia. Gorące kamienie poprawiając ukrwienie skóry, dobrze wpływają na jej kondycję. Ponadto zwiększają zdolność mięśni do pracy i regenerują je po długim wysiłku. Dodatkowo dobrze wpływa również na układ krwionośny i limfatyczny oraz ułatwia pracę serca.

Wodna odyseja

Jest to masaż na bazie hydroterapii (trójfazowe nawilżanie) na który składają się peeling całego ciała, kąpiel w wannie z hydromasażem oraz relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem kremu nawilżającego.

Peeling całego ciała to delikatne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, stosowany w celu przyśpieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka.

Kąpiel z hydromasażem wspomaga leczenie układu mięśniowego oraz układu krążenia. Działa również relaksująco na układ nerwowy, a także poprawiając ukrwienie ciała, wpływa na odpowiednie dotlenienie i jędrność skóry, opóźniając jej starzenie. Zmniejsza dolegliwości kręgosłupa i stawów, rozluźnia mięśnie i wpływa odprężająco. Przynosi ulgę dla bolesnych, napiętych mięśni.

Relaksacyjny masaż całego ciała rozluźnia napięte mięśnie, przywraca prawidłowy rytm serca oraz poprawia krążenie, ujędrnia skórę, działa antycellulitowo.

Celem zabiegu jest odżywienie i nawilżenie całego ciała, głębokie odprężenie i relaksacja oraz obniżenie napięcia mięśniowego oraz likwidacja stresu.

Owocowy raj

Jest to zabieg wyszczuplająco – regenerujący stosowany na poszczególne partie ciała tj. pośladki, uda i brzuch. Zabieg rozpoczynamy od peelingu wybranych partii ciała, który ma na celu usunięcie obumarłego naskórka i zanieczyszczeń z powierzchni skóry oraz poprawę krążenia. Następnie nakładamy maskę arbuzową, która ma działanie nawilżające, wzmacniające, antycellulitowe i ujędrniające, a także likwiduje szorstkość naskórka oraz zmiękcza i wygładza skórę, która staje się aksamitna w dotyku. Końcowym etapem jest wmasowanie maseczki w części ciała, które zostały poddane zabiegowi.

Ceremonia borowinowa

Ceremonia borowinowa to zabieg antycellulitowy na bazie borowiny.

 • Nałożenie na całość pleców i tylną część kończyn dolnych ciepłych okładów borowinowych, które mają działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne, a także rozluźniają napięte mięśnie.
 • Nałożenie balsamu antycellulitowego na części ciała poddane zabiegowi oraz owinięcie folią. Balsam zapewnia intensywne nawilżenie skóry i stymuluje produkcję kolagenu, poprawiając jej jędrność i elastyczność. Doskonale wygładza skórę i zmniejsza widoczność cellulitu nadając skórze młodszy wygląd.
 • Wmasowanie balsamu w części ciała poddane zabiegowi

Masaż limfatyczny BOA

Masaż limfatyczny BOA to zabieg wyszczuplająco – antycellulitowy. Stosowany na kończyny dolne.

Na wybraną partię ciała nakładamy balsam antycellulitowy ( zapewnia intensywne nawilżenie skóry i stymuluje produkcję kolagenu, poprawiając jej jędrność i elastyczność. Doskonale wygładza skórę i zmniejsza widoczność cellulitu nadając skórze młodszy wygląd), owijamy folią, a następnie wykonujemy masaż limfatyczny specjalistycznym aparatem ( jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm).

Dla zmęczonych nóg

 • Masaż wirowy kończyn dolnych – celem masażu wirowego jest rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia mięśniowego, polepszenie ukrwienia oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych.
 • Masaż wibracyjny kończyn dolnych – to suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Ma działanie przeciwbólowe, bo rozluźnia napięte mięśnie, ponadto poprawia samopoczucie oraz relaksuje.
 • Drenaż limfatyczny kończyn dolnych – wykonywany za pomocą specjalistycznego aparatu. Ma na celu stymulowanie i poprawę krążenia. Likwiduje uczucie ciężkich nóg oraz opuchliznę, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Po zabiegu skóra staje się bardziej jędrna i zadbana.

Odprężone plecy

 • Kąpiel aromatyczna z hydromasażem – zabieg ten pozwala na całkowite odprężenie. Dodatkowo rozluźnia napięte mięśnie, poprawia samopoczucie, działa korzystnie na skórę, usuwa oznaki i uczucie zmęczenia oraz relaksuje nasze ciało i umysł.
 • Okład borowinowy – stosowany na całe plecy. Ma działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne, powoduje również rozluźnienie napiętych mięśni.
 • Masaż klasyczny kręgosłupa – pozwala dotlenić komórki, rozszerzyć naczynia krwionośne, przyspieszyć przepływ krwi przez mięśnie, poprawić przemianę materii. Ma działanie przeciwbólowe, rozluźnia mięśnie, usuwa napięcie, przywraca elastyczność, redukuje stres, relaksuje oraz odpręża. 

Zdrowe plecy

 • Okład borowinowy – stosowany na całe plecy. Ma działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne, powoduje również rozluźnienie napiętych mięśni.
 • Masaż wibracjny pleców – to suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Ma działanie przeciwbólowe, bo rozluźnia napięte mięśnie, ponadto poprawia samopoczucie oraz relaksuje.
 • Masaż gorącymi kamieniami – daje głęboki relaks i uwalnia od stresu nagromadzonego w ciele. Ma on na celu wywołanie harmonii i wyciszenia. Gorące kamienie poprawiając ukrwienie skóry, dobrze wpływają na jej kondycję. Ponadto zwiększają zdolność mięśni do pracy i regenerują je po długim wysiłku.

Zrelaxowane stopy

 • Masaż wirowy kończyn dolnych z olejkami – celem masażu wirowego jest rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia mięśniowego, polepszenie ukrwienia oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych.
 • Peeling stóp – intensywnie złuszcza oraz usuwa zrogowaciały naskórek stóp, ściera zgrubienia powstałe np. na piętach. To chwila przyjemnego relaksu, działa kojąco i odświeżająco. Peeling to też delikatny regulator mikrokrążenia. W połączeniu z masażem pobudza mikrokrążenie w skórze, co przyspiesza procesy przemiany materii.
 • Masaż stóp – jest niezwykle przyjemny i pozwala się zrelaksować. Ma też korzystny wpływ na zdrowie, ponieważ pobudza krążenie krwi i przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn.

Czekoladowa słodycz

 • Peeling czekoladowy całego ciała usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, ujędrnia i wzmacnia skórę oraz przygotowuje skórę do kolejnego etapu pielęgnacji, zapewniając głębsze wniknięcie składników aktywnych.
 • Masaż relaksacyjny mleczkiem czekoladowym – jest to zabieg relaksacyjno-odżywczy. Masaż czekoladowy działa na receptory węchu (aromaterapia), dotyku (masaż) i słuchu (muzyka) zmniejsza napięcia i stresy, pobudza siły życiowe, przywracając równowagę energetyczną, emocjonalną i duchową całego organizmu. Wpływa na odżywienie i regenerację skóry, powodując, że staje się ona miękka, gładka i pachnąca czekoladą. Redukuje tkankę tłuszczową oraz redukuje stres.

Po masażu następuje słodki poczęstunek.