logo Rezerwuj

“Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce jakie masz do życia.” – Jim RohnPowierzyć swoje zdrowie komuś to najwyższy dowód zaufania. Dlatego przedstawiamy Państwu naszych ekspertów Akademii Zdrowia DOMS prowadzących autorskie projekty relaksu i rehabilitacji, których najwyższy standard jest gwarancją naszej odpowiedzialności.

Wojciech Gabriel

Po uzyskaniu na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie w 2015 r. dyplomu licencjonowanego fizjoterapeuty rozpoczął współpracę z DOMS. Od roku 2019 nadzoruje oraz samodzielnie wykonuje wybrane przez naszych gości bądź przypisane im w ramach pobytów leczniczych zabiegi rehabilitacyjne. Wojtka mottem jest myśl: „pracuj z pasją, żyj w harmonii”. Doskonale ją realizuje w naszej Akademii Zdrowia.

Irena Grabań

W 2011 r. ukończyła Centrum Edukacji Zawodowej CARGO w Jaworznie uzyskując certyfikat masażysty o specjalizacji masaż klasyczny. Edukację powiązała z rozpoczęciem pracy zawodowej w DOMS. Przez ten okres pogłębia swoje kompetencje zawodowe poprzez ciągłą edukację miedzy innymi w obszarach laseroterapii, krioterapii. Obecnie doskonali się dla Państwa w masażu medycznym. Irena jest gwarancją jakości naszego azylu relaksu.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram
  pfr

  Spółka DOMS spełnia wszystkie warunki związane z otrzymaniem dofinansowania z Tarczy Antykryzysowej.

  © Ośrodek Ziemowit 2021

  Created by:jointsystem