logo Rezerwuj

Akademia zdrowia DOMS

Akademia zdrowia DOMS

W ramach Akademii Zdrowia DOMS, działającej również przy Ośrodku Ziemowit przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną bazę, gdzie świadczymy zabiegi w ramach oferowanych przez nas pobytów leczniczych, turnusów rehabilitacyjnych i rekreacyjnych. Dysponujemy sprzętem znanych światowych producentów urządzeń rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Zabiegi odbywają się pod nadzorem naszych Ekspertów, którzy stosują najnowsze metody i techniki rehabilitacji.

ZABIEGI

W Akademii Zdrowia DOMS wykonujemy zabiegi z zakresu:
- elektroterapii (m.in. galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja)
- magnetoterapii
- światłolecznictwa
- laseroterapii
- krioterapii miejscowej
- inhalacji
- masaży (m. in. hydromasaż, masaż wirowy kończyn dolnych,
- aquaterapii (m.in. gimnastyka w basenie, kąpiel perełkowa, )

KINEZYTERAPIA

To nasza specjalność. Przy współpracy z Państwem będziemy się koncentrować na wdrożeniu nawyku wykonywania prawidłowo ćwiczeń ruchowych. Szczególnie ważne jest, abyście Państwo po spotkaniu z nami mogli na co dzień wykorzystywać dla swoich potrzeb zdobytą z nami wiedzę o:
- gimnastyce indywidualnej
- ćwiczeniach samowspomaganych
- ćwiczeniach w odciążeniu

FIZJO & SPA

Ośrodek Wypoczynkowy Ziemowit w Jarnołtówku to doskonałe miejsce, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Skorzystaj z naszej oferty różnorodnych zabiegów odnowy biologicznej, relaksacyjnych lub leczniczych.

TURNUSY REHABILITACYJNE

Pełne pozytywnych emocji, korzystnie wpływające na stan zdrowia oraz poprawiające samopoczucie połączenie wypoczynku z rehabilitacją to świetny sposób na odzyskanie pełni sił oraz regenerację organizmu. Eksperci Akademii Zdrowia DOMS przygotowali dedykowane dla Państwa oferty pobytów zdrowotnych, turnusów rehabilitacyjnych w tym także w wersji premium.

LIDERZY ZDROWIA

Powierzyć swoje zdrowie komuś to najwyższy dowód zaufania. Dlatego przedstawiamy Państwu naszych ekspertów Akademii Zdrowia DOMS prowadzących autorskie projekty relaksu i rehabilitacji, których najwyższy standard jest gwarancją naszej odpowiedzialności.

BLOG O ZDROWIU

Chcesz utrzymać dobra kondycję i samopoczucie? Skorzystaj z porad ekspertów Akademii Zdrowia DOMS, którymi dzielą się na naszym blogu. Wprowadzaj zdrowe nawyki, ćwicz wspólnie z nami, dowiedz się więcej o tym, jak dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram
  pfr

  Spółka DOMS spełnia wszystkie warunki związane z otrzymaniem dofinansowania z Tarczy Antykryzysowej.

  © Ośrodek Ziemowit 2021

  Created by:jointsystem