Ośrodek Ziemowit » Akademia zdrowia
icon
logo Rezerwuj

Akademia zdrowia DOMS

Akademia zdrowia DOMS

W ramach Akademii Zdrowia DOMS, działającej również przy Ośrodku Ziemowit, przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną bazę, gdzie świadczymy zabiegi w ramach oferowanych przez nas pobytów leczniczych, turnusów rehabilitacyjnych i rekreacyjnych. Dysponujemy sprzętem znanych światowych producentów urządzeń rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Zabiegi odbywają się pod nadzorem naszych ekspertów, którzy stosują najnowsze metody i techniki rehabilitacji.

ZABIEGI

W Akademii Zdrowia DOMS wykonujemy zabiegi z zakresu:
- elektroterapii (m.in. galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja)
- magnetoterapii
- światłolecznictwa
- laseroterapii
- krioterapii miejscowej
- inhalacji
- masaży (m. in. hydromasaż, masaż wirowy kończyn dolnych
- aquaterapii (m.in. gimnastyka w basenie, kąpiel perełkowa)

KINEZYTERAPIA

To nasza specjalność. Przy współpracy z Państwem, będziemy się koncentrować na wdrożeniu nawyku wykonywania prawidłowo ćwiczeń ruchowych. Szczególnie ważne jest, abyście Państwo po spotkaniu z nami, mogli na co dzień wykorzystywać dla swoich potrzeb zdobytą z nami wiedzę o:
- gimnastyce indywidualnej
- ćwiczeniach samo wspomaganych
- ćwiczeniach w odciążeniu

FIZJO & SPA

Ośrodek Wypoczynkowy Ziemowit w Jarnołtówku to doskonałe miejsce, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Skorzystaj z naszej oferty różnorodnych zabiegów odnowy biologicznej, relaksacyjnych lub leczniczych.

TURNUSY REHABILITACYJNE

Pełne pozytywnych emocji, korzystnie wpływające na stan zdrowia oraz poprawiające samopoczucie połączenie wypoczynku z rehabilitacją to świetny sposób na odzyskanie pełni sił oraz regenerację organizmu. Eksperci Akademii Zdrowia DOMS przygotowali dedykowane dla Państwa oferty pobytów zdrowotnych, turnusów rehabilitacyjnych w tym także w wersji premium.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Ziemowit 2024

    Created by:jointsystem