Ośrodek Ziemowit » Imprezy okolicznościowe
icon
logo Rezerwuj

UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJZapraszamy do organizacji uroczystości komunijnej w naszym obiekcie. Ziemowit oddalony jest od ulicznego zgiełku, położony w miejscu, z którego roztacza się panorama na Biskupią Kopę i pozostałą część Gór Opawskich. Państwa dzieci będą bezpieczne i z pewnością zachwycone zielonym otoczeniem ośrodka oraz zewnętrznym placem zabaw. Dodatkowym atutem jest figloraj – salka zabaw z torem przeszkód oraz basenem z piłeczkami. Dysponujemy salami różnej wielkości od 10 do 90 osób.

UROCZYSTOŚĆ KOMUNIJNA

Uroczystość Komunii Świętej to wyjątkowy dzień zarówno dla młodego człowieka, jak również jego najbliższej rodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne menu komunijne. Aby ten dzień zapisał się w Państwa pamięci jako zupełnie wyjątkowy, stworzymy podniosły nastrój, zadbamy o niebanalny wystrój restauracji. Obsługa tworząca rodzinną atmosferę zadba o każdy, nawet najmniejszy detal. Wyśmienite dania, przygotowywane przez naszego szefa kuchni, z pewnością zasmakują wszystkim członkom rodziny.

Zachęcamy do skorzystania z naszego cateringu komunijnego. Wybrane dania dostarczymy w odpowiednim czasie na uroczystość komunijną organizowaną u Państwa w domu.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Ziemowit 2024

    Created by:jointsystem