Ośrodek Ziemowit » Ośrodek przyjazny zwierzętom
icon
logo Rezerwuj

Ośrodek przyjazny zwierzętomUrlop to cudowny czas relaksu i zabawy! Opiekunowie psów i kotów często mają wątpliwości, czy mogą zabrać zwierzę i jak ono poradzi sobie w nowym miejscu. Mało kto myśli z radością o pozostawieniu ulubieńca w domu na czas urlopu. Dlatego Ziemowit z radością zaprasza całe rodziny wraz z pupilami do naszego ośrodka na urlop pełen wrażeń i atrakcji.

Życzymy Państwu oraz Państwa zwierzakom udanego pobytu w naszym ośrodku!

Psi savoir vivre w Ośrodku Ziemowit

Ośrodek Ziemowit jest przyjazny zwierzętom, jednak należy pamiętać, że wśród Gości Ośrodka znajdą się również tacy, którzy za zwierzętami mogą nie przepadać lub zwyczajnie się ich boją. Dlatego w Ośrodku Ziemowit obowiązuje odpowiednia kurtuazja, której przestrzeganie uchroni wszystkich Gości przed nieporozumieniami.

Przede wszystkim prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku możliwego kontaktu psa z obcą mu osobą. Na wspólnej przestrzeni (czyli poza pokojem) dla psa zalecany jest kaganiec i powinien być prowadzonym na smyczy. Zwierząt nie należy również wprowadzać do restauracji.

REGULAMIN POBYTU ZWIERZĄT W OBIEKTACH DOMS SP. Z O.O.

 

1. Gość zobowiązany jest do poinformowania na etapie dokonywania rezerwacji o chęci przyjazdu ze zwierzęciem.
2. Pobyt zwierząt na terenie ośrodka wymaga akceptacji upoważnionego pracownika Spółki DOMS, która odbywa się na etapie dokonywania rezerwacji pobytu. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem na etapie dokonywania rezerwacji Ośrodek ma prawo odmówić zakwaterowania Gościa i zwrotu zadatku. W przypadku stwierdzenia naruszenia powyższego obowiązku poprzez wprowadzenie niezaakceptowanego zwierzęcia na teren ośrodka osoba naruszająca zostanie obciążona karą w wysokości 300,00 zł.
3. Spółka zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zwierząt bez podania uzasadnienia. Na terenie obiektu nie mogą w szczególności przebywać psy zaklasyfikowane do ras psów agresywnych na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne: amerykański pit bull terier, pies z Majorki, buldog amerykański, dog argentyński, pies kanaryjski, tosa inu, rottweiler, akbash dog, anatolian karabash, moskiewski stróżujący, owczarek kaukaski.
4. Obiekt ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub w trakcie rekonwalescencji.
5. Właściciel zwierzęcia oświadcza, że zwierzę/ta są zdrowe i nie stanowią zagrożenia dla innych osób i zwierząt, są odrobaczone oraz posiada/ją aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie.
6. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach. Poza pokojami zwierzęta muszą być wyprowadzane na smyczy i być pod opieką właściciela. W szczególnych przypadkach Obiekt zastrzega sobie prawo wprowadzenia nakazu założenia kagańca.
7. Niedopuszczalne jest opuszczenie obiektu z pozostawionym bez opieki w pokoju zwierzęciem.
8. Właściciele zobowiązani są posiadać własne posłanie dla zwierzęcia, w przypadku kotów zobligowani są do posiadania kuwety.
9. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, przebywanie zwierząt na łóżku i sofach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych w pokoju.
10. Właściciel zwierzęcia ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia mienia hotelowego i prywatnego innych gości z winy zwierzęcia.
11. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. W celu ustalenia dogodnej godziny prosimy o kontakt z obsługą.
12. W przypadku stwierdzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie Obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, upoważniony pracownik spółki DOMS bezzwłocznie podejmie kontakt z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, Obiekt zastrzega sobie prawo wejścia personelu do pokoju gościa, również z ewentualną pomocą  odpowiednich służb i odstawienia zwierzęcia do najbliższego schroniska dla zwierząt. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych działań pokrywa właściciel zwierzęcia.
13. Właściciele zwierzęcia są odpowiedzialni za zastosowanie się do regulaminu obiektu dotyczącego zachowania ciszy nocnej w Obiekcie i niezakłócania spokoju innym gościom.
14. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych, rekreacyjnych, wewnętrznego i zewnętrznego placu zabaw dla dzieci, oraz basenu i spa.
15. Właściciel jest zobowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę. Właściciel musi być zaopatrzony w jednorazowe woreczki na zwierzęce odchody.
16. Właściciel oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w Obiekcie Spółki DOMS i akceptuje jego zapisy.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Ziemowit 2024

    Created by:jointsystem