Ośrodek Ziemowit » Biorezonans
icon
logo Rezerwuj

BIOREZONANS MEZORATOR M1

 

Mezator M1® to przełomowe urządzenie biodiagnostyczne, które wykorzystuje technologię biorezonansu do wykonania nieinwazyjnej diagnozy. W czasie krótkiego i bezbolesnego badania dokonywana jest analiza składu organizmu, co daje kompleksową informację o stanie zdrowia pacjenta. Metoda diagnostyki, łącząca najnowsze postępy we współczesnej fizyce, matematyce, biomedycynie, informatyce i medycynie, w celu zidentyfikowania nawet najmniejszych wahań elektromagnetycznych pól w strukturach biologicznych żywego organizmu.

Mezator M1® umożliwia badanie struktur tkanek, organów, komórek, a także całych układów w ciele człowieka. Daje informację zwrotną odnośnie poziomu i obecności alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów oraz infekcji. Dzięki urządzeniu można zdiagnozować 886 organów i rozpoznać 870 chorób oraz poznać aktualny stan organizmu w czasie rzeczywistym – uzyskać informacje o zaistniałych patologiach i predyspozycjach do nich.

 

 

JAK WYGLĄDA BADANIE?

 

Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne i trwa od 30 min. do 1,5 godz. (w zależności od wybranego programu i zakresu badań). Polega na sczytaniu fal alfa mózgu (fale elektromagnetyczne w zakresie częstotliwości 7,5–13 Hz ) osoby badanej przez bioindykatory i przekazywanie sygnału do analizy do mikroprocesora urządzenia. Urządzenie skanując człowieka dokonuje oceny elektrycznej wydolności skanowanego organu, czy tkanki. Urządzenia posiadają wymagane certyfikaty UE i są używane przez lekarzy, personel medyczny, jak też wykwalifikowanych terapeutów na całym świecie.

 

 

DIAGNOSTYKA

 

Metoda diagnostyki NLS umożliwia określenie stanu bioenergii poszczególnych organów. Wyniki mogą być uzyskane zarówno w formie obrazów, zawierających topografię obszarów, w którym znajdują się zmiany, jak i w formie wskaźników graficznych, które umożliwiają dokonanie analizy uszkodzeń tkanek, pozwalając na dokładne określenie stanu chorobowego (zmiany patologiczne, zapalne itp.) i postawienie trafnej diagnozy.

 

DLA KOGO JEST BADANIE?

 

Badaniu może poddać się każdy, również dzieci, po trzecim roku życia. Warto je wykonać, ponieważ zaburzenia energetyki są najdokładniejszym i niezawodnym wskaźnikiem procesów patologicznych i zaburzeń występujących w organizmie. Każda zmiana patologiczna zaczyna się od zaburzeń energetycznych w mitochondriach naszych komórek! Dzięki badaniu bioenergii na poziomie komórkowym możemy wychwycić różnego rodzaju patologie z dużym wyprzedzeniem czasowym w porównaniu z klasycznymi urządzeniami medycznymi działającymi na zasadzie liniowej (np. USG). Osoba badana otrzymuje po badaniu informację o obszarach zagrożonych oraz rekomendacje obejmujące wskazanie obszarów do dalszej diagnostyki.

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

 • Rozrusznik serca
 • Epilepsja
 • Duże elementy metalowe w ciele (np. śruby)
 • Implanty tytanowe
 • Ciąża
 • Menstruacja
 • Wiek poniżej 3 lat
 • Ciężkie choroby psychiczne

 

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA

 • Przed badaniem należy wypić około 2-3 szklanki wody.
 • W dniu badania nie należy przyjmować leków (np. antykoncepcja), można je przyjąć po badaniu (wyjątek stanowią leki podtrzymujące życie.
 • Bycie na czczo lub minimum 3 h po posiłku, nie należy spożywać posiłków przez czas około 3 h przed przystąpieniem do badania, a wcześniej najlepiej zjeść coś lekkiego np. duszone parowane warzywa lub zupę krem z warzyw.
 • Najbardziej optymalny czas to 12 h bez jedzenia.
 • Nie wolno również pić kawy i palić papierosów w dniu badania.

PRZED BADANIEM NALEŻY…

 • odłożyć wszelkie urządzenia elektryczne (telefon, mp3 itp.),
 • zdjąć biżuterię (pierścionki, obrączka, bransoletka, łańcuszek, kolczyki – również te znajdujące się w języku, pępku lub innych częściach ciała),
 • usunąć metalowe rzeczy dotykające ciało np. wsuwki do włosów, w przypadku guzików wystarczy aby nie dotykał bezpośrednio skóry,
 • upewnić się, że w kieszeniach nie ma kluczy i innych rzeczy, które należy wyjąć do badania,
 • dopilnować, aby klamry przy pasku lub metalowe guziki nie stykały się ze skórą.

 

KORZYŚCI TERAPII BIOREZONANSEM

 1. Szybkie i skuteczne określenie przyczyny problemów zdrowotnych.
 2. Całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna metoda diagnostyki i terapii.
 3. Badanie odpowiednie zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.
 4. Możliwość zbadania całego organizmu pod kątem zakażeń bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, pleśniowych i pasożytniczych.
 5. Skuteczne sprawdzenie obciążeń metalami ciężkimi oraz pestycydami.
 6. Zbadanie niedoborów witamin, mikro- i makroelementów.
 7. Natychmiastowe wyniki, znane od razu po przeprowadzeniu testu.

 

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś i skontaktuj się z nami:

Katarzyna Malik-Mendelska
tel. 604-450-039

 

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

  © Ośrodek Ziemowit 2024

  Created by:jointsystem