Ziemowit - ośrodek konferencyjny w sercu Gór Opawskich
icon
logo Rezerwuj

Wyjazdy integracyjne i spotkania biznesoweDOMS - Ziemowit to wyjątkowa kuchnia, 4 wielofunkcyjne sale konferencyjne, przestrzeń wystawiennicza, sala restauracyjna i bankietowa oraz zaplecze techniczne. Nasz wyjątkowy teren zielony stwarza liczne możliwości organizacji imprez outdoorowych i integracyjnych. Wiemy, że organizacja konferencji zawsze jest wyzwaniem. Dlatego zapewniamy Państwu pełne wsparcie, pozostając otwartymi na wszelkie rekomendacje. Nasze bogate doświadczenie w realizacji takich wydarzeń́ stanowi gwarancję Państwa satysfakcji. Zapewniamy kompleksową organizację i pełną obsługę konferencji, imprez integracyjnych, eventów oraz wszelkich imprez firmowych – od koncepcji do podsumowania. Naszym priorytetem jest właściwe zaprojektowanie i przeprowadzenie wydarzenia firmowego. Gwarantujemy oryginalne pomysły, profesjonalizm i elastyczność na każdym etapie realizacji projektu oraz niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które na długo zostaną w pamięci pracowników oraz kooperantów, kontrahentów i klientów.

Sale konferencyjne zostały zaprojektowanie specjalnie z myślą o potrzebach biznesu.

 • Maksymalna liczba uczestników jednocześnie: 200 osób
 • Ilość pokoi: 110
 • Ilość miejsc noclegowych: 220

Wyposażenie multimedialne

Elastyczny układ sal

Zaplecze gastronomiczne

Miejsca parkingowe

Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem i realizacją konferencji, jubileuszu firmy, gali, premiery produktu oraz spotkania z klientami w wyjątkowej oprawie. Zadbamy o wszelkie szczegóły i organizację wydarzenia.

Organizacja eventów

Wyjątkowa kuchnia DOMS Ziemowit, restauracja dla ponad 200 osób, przestrzeń w obiekcie i jego otoczeniu, lokalizacja umożliwiająca nieskrępowany przebieg wydarzenia to atuty, które przemawiają za organizacją u nas wszelkich ważnych dla Państwa imprez – zarówno biznesowych, jak i tych bardziej osobistych.

Przestrzeń

Ogromna, zapewniająca dyskrecję przestrzeń zewnętrzna, liczne miejsca przeznaczone do spotkań i rozmów, a także możliwość ukształtowania różnorodnej oferty kulinarnej dla zewnętrznych wydarzeń stawiają nas w gronie liderów lokalizacji w organizacji eventów outdoorowych oraz imprez integracyjnych.

Duża sala konferencyjna

Sala zdolna pomieścić do 200 osób. Posiada kompleksowe nagłośnienie, profesjonalny sprzęt multimedialny i klimatyzację.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

  © Ośrodek Ziemowit 2024

  Created by:jointsystem