Ziemowit - odnowa biologiczna w Górach Opawskich
icon
logo Rezerwuj

Fizjo & Spa

 

Zajmując się schorzeniami układu ruchu, zarówno kręgosłupa, jak i stawów obwodowych, swoją pracę w głównej mierze opieramy o świadomość ciała, naukę ruchu – począwszy od prawidłowej postawy, poprzez odpowiednio dobrany program, do pełnego usprawniania. Nasza pogłębiona wieloletnim doświadczeniem wiedza, a także pełne zaangażowanie, w pracę gwarantuje zarówno relaks i wypoczynek, jak również powrót do zdrowia.

Akademia Zdrowia to autorski program rehabilitacyjny (fizjoterapeutyczny) skierowany nie tylko do świadomych swoich potrzeb gości, ale także osób, które poszukują prawdy o tym obszarze komfortu życia. Zapewniamy wszystko to, co jest potrzebne, aby poczuć rzeczywistą odnowę swojego ciała, a przez to także samopoczucia duchowego. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Każdy z naszych gości w Akademii Zdrowia DOMS ma zapewnioną możliwość korzystania z naszych usług bez kolejek, w atmosferze partnerskiej relacji z dedykowanym ekspertem Akademii.

 

SPRAWDŹ CENNIK NASZYCH ZABIEGÓW

Zakres świadczonych usług

FIZJOTERAPIA, REHABILITACJA

 

W ofercie naszego ośrodka znajdziecie Państwo, bogatą ofertę zabiegów zdrowotnych, relaksacyjnych, rekreacyjnych a także zabiegi fizjoterapeutyczne. Pomagamy przy różnego rodzaju urazach i chorobach. Oferujemy zabiegi z zakresu odnowy biologicznej oraz profilaktyki zdrowotnej. Profesjonalna diagnostyka, wieloletnie doświadczenie – w oparciu o wymogi MT IFOMPT – metoda FMS.

Konsultacje

 • ortopedyczna
 • urazowa
 • neurologiczna
 • sportowa
 • geriatryczna
 • profilaktyczna

Zabiegi

 • fizykoterapia
 • balneoterapia
 • odnowa biologiczna
 • masaże: klasyczne, sportowe, limfatyczne, relaksacyjne
 • ćwiczenia ukierunkowane, dobrane indywidualnie
 • ćwiczenia grupowe profilaktyczne
 • wskazania, zalecenia, porady profilaktyczne

Basen

Odpoczynek, rehabilitacja czy podróż biznesowa - strefa basenowa pozwoli zregenerować się i zrelaksować po całym dniu aktywności. Nasi Goście mają nieograniczony dostęp do strefy basenowej, dzięki czemu każdy swobodnie znajdzie odpowiednią porę na pływanie.

Saunarium – oczyszcza umysł i ciało

Do dyspozycji naszych gości oddajemy strefę saunarium, gdzie przy relaksującej muzyce mogą odprężyć się oczyszczając zarówno umysł jak i ciało. W saunarium znajduje się sauna sucha oraz mokra. Po seansie schładzamy się w beczce z zimną wodą lub pod prysznicem.

Sauna sucha

Wizyta w saunie suchej doskonale oczyszcza organizm z toksyn, a regularne pobyty poprawiają odporność. W najbardziej klasycznej, drewnianej saunie fińskiej panuje niska wilgotność powietrza i temperatura do 100%.

Sauna mokra

Korzystając z sauny mokrej, bądźcie Państwo pewni, iż w kłębach gorącej pary szybko nastąpi relaks i znikną jakiekolwiek napięcia. Już kilkuminutowy seans oczyszcza skórę i koi podrażnione drogi oddechowe.

Komunikat dotyczący jakości wody basenowej

Woda w niecce basenu rekreacyjnego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Ziemowit spełnia wymagania, określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 09.10.2015 r., jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. Temperatura wody utrzymywana jest na poziomie 27-29 ℃. Ocena jakości wody dokonywana jest wg harmonogramu Państwowego Inspektora Sanitarnego, wyniki dostępne na żądanie.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

  © Ośrodek Ziemowit 2024

  Created by:jointsystem