Ośrodek Ziemowit » Zabujana Sky Bar
icon
logo Rezerwuj

ZABUJANA SKY BAR

Zapraszamy codziennie od 10:00 do 22:00

Zabujana Sky Bar

Znajduje się na czwartym piętrze Ośrodka Ziemowit, tuż przy wyjściu na dach, gdzie rozpościera się widokowy taras. To właśnie stąd najbliżej do nieba — dosłownie i w przenośni.

To miejsce, w którym kawa i rozmowa mają zupełnie inny rytm. Można tu schować się przed zgiełkiem dnia i złapać chwilę oddechu — między filiżanką a spojrzeniem przez okno.

Wnętrze

Przytulne fotele, miękkie kanapy, bujane krzesła — relaks przede wszystkim. Jasne wnętrze i naturalne detale tworzą klimat, który sprzyja niespiesznym spotkaniom i chwili tylko dla siebie.

To dobre miejsce na poranne espresso, chwilę z książką lub cichą pracę z laptopem.

LETNI TARAS

Tuż za drzwiami Zabujanej — drewniany taras z widokiem na Góry Opawskie i Jarnołtówek. Przestrzeń do wypoczynku, gdzie można przysiąść z książką, lampką wina albo po prostu patrzeć przed siebie.

Rano otula ciszą, wieczorem — zachodem słońca. Taras, który nie potrzebuje opisu, wystarczy tu być.

Panorama

Z tarasu Zabujanej Sky Bar rozpościera się malownicza panorama Gór Opawskich i okolicznych miejscowości. Bezpośrednio przed nami widać Jarnołtówek, urokliwą wieś położoną w dolinie Złotego Potoku, otoczoną zielonymi wzgórzami. Dominującym elementem krajobrazu jest Biskupia Kopa (890 m n.p.m.), najwyższy szczyt polskiej części Gór Opawskich, zwieńczony charakterystyczną wieżą widokową.

Zobacz panoramę na żywo w naszej kamerce!

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!



    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Ziemowit 2025

    Created by:jointsystem