Bon na 40-lecie - regulamin
icon
logo Rezerwuj

 

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ DOMS NA 40 LAT „SOLIDARNOŚCI”

 

 1. Organizatorem akcji „Doms na 40 lat Solidarności” jest Doms Sp. z o.o. z siedzibą w Zakopanem przy ul. Józefa Piłsudskiego 20, NIP 7361728169, REGON 380724812, KRS 0000738068, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie , XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego 5 000 000 PLN.
 2. Bony można wykorzystać w terminie od 1.08.2020 r. do 31.12.2021 r.
 3. Rezerwacji pobytu można dokonać od 15 lipca 2020 r. telefonicznie w recepcji ośrodków lub na stronie internetowej poszczególnych obiektów.
 4. Bon można zrealizować w ośrodkach należących do Doms Sp. z o.o.:
  1. Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy HYRNY w Zakopanem, ul. Piłsudskiego 20, hyrny.pl
  2. Willa Sienkiewiczówka w Zakopanem, ul. Zamoyskiego 21, willasienkiewiczowka.pl
  3. Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy ZIEMOWIT w Jarnołtówku 204,osrodekziemowit.pl
  4. Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy Savoy w Spale, domy Savoy i Żbik, ul. Mościckiego 19, savoy.com.pl
 5. Bon mogą otrzymać i zrealizować tylko osoby pełnoletnie.
 6. Jedna osoba nie może posiadać więcej niż jednego bonu.
 7. Rabat 200 zł można wykorzystać na nocleg z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej, rozliczając wszystkie usługi tylko jednym bonem.
 8. Realizacja bonu wymaga pobytu minimum dwóch nocy z wyżywieniem jak poniżej:
 • śniadanie i obiadokolacja: w Ośrodku Hyrny i Willa Sienkiewiczówka
 • śniadanie, obiad i kolacja: w Ośrodku Ziemowit, Savoy i Żbik
 1. Bonów nie będzie można wykorzystać przy rezerwacjach dokonywanych przez portale internetowe oraz firmy pośredniczące w sprzedaży usług Doms Sp. z o.o.
 2. Bon nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, chyba że regulamin promocji lub oferty specjalnej stanowi inaczej.
 3. Osoby posiadające elektroniczną legitymację związkową po okazaniu jej w recepcji w dniu przyjazdu otrzymują dodatkowo 10% rabatu. W pierwszej kolejności rozliczany jest bon na 200 zł, a następnie zniżka 10%. Rabat przyznawany jest na usługi DOMS dla właściciela elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność”. Rabatu nie otrzymują osoby towarzyszące chyba, że posiadają własną elektroniczną legitymację NSZZ „Solidarność”.
 4. Bon należy okazać w dniu przyjazdu.
 5. Bon należy pozostawić na recepcji.
 6. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (minimum 3 dni przed pobytem) ze względu na ograniczoną ilość miejsc – organizator zastrzega możliwość odmówienia przyjęcia w podanym terminie i zaproponowania najbliższego wolnego terminu.
 7. Bon nie podlega wymianie na gotówkę lub inne świadczenia.
 8. Pobyt nie może być przedłużany drugim bonem. Przez pobyt rozumie się ciągłość zakwaterowania od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu, bez względu na zajmowany  pokój i godność głównego najemcy.
 9. W przypadku częściowego wykorzystania bonu, pozostał kwota nie podlega zwrotowi.
 10. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją Ogólnych Warunków Korzystania z Usług w ośrodkach DOMS.
 11. Realizacja Bonu odbywa się na zasadach obowiązujących przy sprzedaży danego rodzaju usługi, według cen i zasad obowiązujących w momencie rezerwacji.
 12. Bon bez zgody DOMS Sp. z o.o. nie może być wykorzystywany w celach promocji i reklamy (w tym jako nagroda w konkursach, loteriach itp.).
 13. Pozostała należność powinna zostać uregulowana na miejscu gotówką lub kartą kredytową w dniu przyjazdu.

DODATEK DO REGULAMINU

 

W związku z dużym zainteresowaniem pobytami z wykorzystaniem bonu na 200 zł w okresie wakacyjnym do dyspozycji zostaje oddana również Willa Hyrny w Bukownie Tatrzańskiej przy ulicy Słonecznej 10.

Rezerwacji z wykorzystaniem bonu na 200 zł można dokonać na minimum 4 noce ze śniadaniami. Zamówienie dodatkowego wyżywienia (obiadokolacji) jest możliwe tylko dla grup powyżej 20 osób. Oferta jest ważna do 31.12.2021.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

  © Ośrodek Ziemowit 2024

  Created by:jointsystem